Post

4 powszechnie panujące błędne przekonania o płatnych ankietach

Producenci muszą otrzymywać informacje zwrotne od konsumentów swoich produktów. W przeciwnym razie może to mieć negatywny wpływ na sprzedaż. Badania rynku i informacje zwrotne od konsumentów są niezbędne do osiągnięcia sukcesu każdego produktu. Czytaj dalej na: https://pracaonline.net

1. Pytania nie odnoszą się do mnie

Numerem jeden wśród osób, które zapisały się na ankiety jest to, że pytania ich nie dotyczą. Wszystkie firmy oferujące ankiety online proszą ankieterów o udzielenie odpowiedzi na konkretne pytania i podanie istotnych informacji na temat ich upodobań i zainteresowań. Jeśli profil ankietera wskazuje na to, że posiada on wiedzę lub pracował w bankowości i finansach, może on oczekiwać, że otrzyma ankiety dotyczące tych zagadnień.

2. Mam to, za co zapłaciłem

Otrzymywanie tego, za co się płaci, nie powinno dotyczyć otrzymywania wynagrodzenia za wypełnianie ankiet. Tak jak w każdym innym biznesie nigdy nie powinieneś płacić za możliwość pracy. Wyobraź sobie, że wchodzisz do restauracji fast food lub sklepu detalicznego i mówisz, że zapłacisz im miesięczną opłatę, jeśli pozwolą Ci pracować. Istnieją firmy oferujące badania online, które wymagają opłat za rejestrację i miesięcznych składek członkowskich. Należy ich unikać.

laptop

3. Ankiety przeprowadzane są tylko online i przez telefon

Badania rynku muszą być przeprowadzane, aby utrzymać wystarczające zainteresowanie produktem producenta. Nie może być dwa prawie identyczne elementy na półce sklepowej. Jeśli jeden z nich sprzedaje się, a drugi nie, producent będzie chciał się dowiedzieć, dlaczego nie sprzedaje. Pytania te można zadać w ankiecie skierowanej do nabywców obu produktów. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej: Płatne ankiety

Może to być kwestionariusz internetowy lub ankieta może być przeprowadzona przez niezależnego wykonawcę lub merchandisera w sklepie.

Producenci muszą wykorzystywać wszelkie zasoby, aby pozostać konkurencyjnymi.

4. Zakładanie, że wszystkie firmy badawcze chcą czegoś za darmo

Istnieje kilka legalnych firm online i nie tylko, które chętnie zapłacą znaczne opłaty komuś, kto może dostarczyć potrzebnych im informacji. Badanie może polegać na prostym porównaniu niektórych produktów spożywczych i innych zakupów. Może też dotyczyć uzyskania opinii konsumentów na temat nowych produktów lub nazw nowych produktów. Najbardziej renomowane firmy ankietowe oferują możliwość wyboru sposobu płatności za pracę w ankiecie. Może to być gotówka lub punkty, które można zamienić na gotówkę. Po uzbieraniu określonej ilości punktów nagrody można je wymienić na gotówkę, karty podarunkowe lub kredyty sklepowe.

Przeczytaj więcej na: https://pracaonline.net

Komentarze (0)

Zostaw komentarz