• Doświadczenie
 • Specjalizacjamagento
 • Bezpieczeństwo

Ceny i terminy

Wszelkiego rodzaju modyfikacje i projekty szacujemy indywidualnie pod kątem stopnia złożoności i czasu wykonania.

Naszym klientom proponujemy dwie metody wyceny i rozliczania kontraktu: Fixed Price (FP) lub Time and Materials (TM).

FP zakłada wycenę całego projektu w oparciu o przygotowaną szczegółową specyfikację. Następnie zostaje dokonany podział całościowych prac na mniejsze etapy (tzw. sprinty) i rozliczenie każdego z nich z osobna. Wszelkie dodatki i poprawki realizowane są zawsze na końcu zlecenia. W przypadku FP znamy dokładny harmonogram i cenę projektu, jednak metoda ta wymaga dużej ilości pracy na etapie projektowania i nie zakłada dużej ilości zmian na etapie wdrażania.
W TM rozliczamy się za przepracowany przez nas czas (np. co 50 godz.). Jest to najczęstsza metoda rozliczeń z klientami posiadającymi jedynie szczątkowe wytyczne co do wyglądu i funkcjonalności sklepu. TM pozwala na ciągłe zmiany oraz nie wymaga tworzenia szczegółowych specyfikacji, jednak nie zawsze określa dokładną datę końca projektu jak i jego cenę.Wykonanie średniej wielkości sklepu na platformie Magento to czas ok. 100-300 roboczo-godzin (zależnie od ilości i rodzaju funkcjonalności) co przekłada się na koszt od 10 000 zł do 30 000 zł. W ramach tego czasu dokonujemy pełnego przygotowania projektowego, konsultingu, indywidualnego projektu graficznego i implementacji oraz testów całościowych.

Narzędzia

Kładziemy bardzo duży nacisk na dobór narzędzi na jakich pracujemy. To od nich zależy w jaki sposób wykonamy powierzone nam zadania. Nasi developerzy pracują z oprogramowaniem pozwalającymi na szybkie i efektywne wytwarzanie, analizowanie i testowanie kodu. Konieczna jest również kontrola wersji i współpraca pomiędzy członkami teamu. W Project Managingu również bazujemy na narzędziach do organizacji pracy, wymiany dokumentów z klientem i raportowania.

Pracujemy m.in. na:
X to nasze autorskie oprogramowanie. Rozwijany od ponad roku system służy do organizacji pracy zespołowej (obliczeń obciążenia, przydzielania i logowania zadań, raportowania projektów) i obsługi CRM. Wszystkich zainteresowanych działaniem emC zapraszamy do kontaktu.

Metodyka wytwórcza

Nasi Project Managerowie to osoby certyfikowane i doświadczone w najważniejszych metodykach projektowych. Jako firma możemy występować w roli wykonawcy w projektach prwadzonych metodyką PRINCE2.

Najbliżej nam do filozofii SCRUMa i organizacji pracy zgodnie z manifestem AGILE. Głównie przejawia się w podejściu do realizacji i zamykania etapów projektowych, schemacie działania, hierarchii przepływu informacji oraz w stosowaniu user-stories jako pomocnej metody do opisu poszczególnych składowych projektu.

Na etapie przygotowawczym oprócz User-stories wykorzystujemy również makiety interfejsu (Axure) i projekty graficzne do stworzenia zakresu wymagań całego projektu. Przy dużych realizacjach pomagamy również podczas spotkań konsultingowych w analizie procesów oraz doradzamy w zakresie brandingu i UX. Średni czas wytworzenia szczegółowej dokumentacji technicznej to ok. 10 dni roboczych.

Na etapie wdrożeniowym bardzo ważny jest dla nas stały kontakt z klientem w trakcie którego dokładnie opisujemy i raportujemy swoją pracę. Etapy rozliczane są na podstawie procentowego wykonania prac. Przeważnie nie opieramy harmonogramów o poszczególne zbiory wymagań funkcjonalnych, szczególnie w przypadkach kiedy wizja finalnego sklepu nie została dokładnie określona. Wszelkie poprawki (w przypadku kontraktów FP) realizujemy zawsze w ostatnim etapie realizacji - tak aby wywiązać się z deklarowanych w umowie terminów. Dodatki i zmiany elementów powstałe w trakcie trwania wdrożenia również realizujemy zawsze po wykonanym i zaakceptowanym projekcie.

 • Start
 • Poznanie założeń realizowanego projektu
 • Prace graficzne i funkcjonalne
 • Prace analityczne i programistyczne
 • Etap testów oraz wdrożeń
 • Finał
 • Manager
 • Grafik
 • Koder
 • Manager

Dlaczego Magneto?

 • Magento to przede wszystkim open-source, czyli oprogramowanie z otwartym kodem źródłowym. Oznacza to, że nie jest to kod tworzony wyłącznie przez jedną firmę a przez ogromną społeczność najlepszych programistów z całego świata. Dzięki temu jakość i bezpieczeństwo platformy stoją na najwyższym poziomie, są stale udoskonalane i optymalizowane w każdych kolejnych wersjach.
 • Oprogramowanie skierowane jest głównie do średnich i dużych przedsiębiorstw, które swoją sprzedaż jak i cały proces organizacyjny potrzebują zindywidualizować i zoptymalizować wg. własnych wymagań. Magento ze względu na swoją strukturę pozwala na nieograniczone możliwości funkcjonalne.
 • Platforma oferuje ponad 4 tys. różnego rodzaju dodatków. Najbardziej istotna jest jednak możliwość integracji z KAŻDYM środowiskiem i dowolną aplikacją.

projektowanie sklepów

,

projektowanie sklepów internetowych

,

tworzenie sklepów

,

tworzenie sklepów internetowych

,

projektowanie sklepów Wrocław

,

tworzenie sklepów Wrocław

,

wdrożenia sklepów Magento

,

sklepy Magento Wrocław

Strona wykorzystuje pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zamknij