Post

10 najlepszych scen obsługi klienta wszechczasów

Obsługa klienta roi się od parodii w filmie i w filmie i jest ku temu dobry powód. Bez względu na to, jaki jest Twój cel, jako klienta lub osoby wspierającej, wiele może pójść źle, gdy ktoś potrzebuje pomocy.

Przeszliśmy przez niektóre z naszych ulubionych filmów i programów telewizyjnych, aby wybrać kilka scen obsługi klienta, które przygwoździ, jak to jest czekać w wypożyczalni samochodów lub zostać zatrzymany dla technologii IT.

Oto nasze 10 najlepszych wyborów. A jeśli jakieś przegapiliśmy, proszę dać nam znać w komentarzach!

Rezerwacja samochodu | Seinfeld

Jerry i Elaine są najbardziej chrupiącymi klientami na świecie. Ta ikoniczna scena Seinfelda pokazuje, że Jerry przybywa po swój wynajęty samochód. Nie tylko kpi sobie z rozmowy między pracownikiem a kierownikiem, ale także decyduje się na dodatkowe ubezpieczenie, ponieważ twierdzi, że "pobije się z tego wszystkiego". Czysta muzyka do uszu każdego agenta wypożyczalni samochodów.

Target Lady | Saturday Night Live

Nikt nie lubi biegających komentarzy na temat tego, co kupują, gdy wychodzą ze sklepu. Zwłaszcza od obcego człowieka. Portret Kristin Wiig o podnieconym i wścibskim pracowniku Target jest zabawny, ponieważ każdy spotkał już wcześniej zbyt przyjazną kasjerkę. Jeśli nie chcesz, aby kasjerka oceniała twoje zakupy, mamy nadzieję, że nie skończysz z kimś takim jak Target Lady podczas wymeldowania.

Wsparcie techniczne | Staż

Trudno stwierdzić, czy Billy McMahon (grany przez Vince'a Vaughana) byłby najlepszą osobą, która kiedykolwiek poradziłaby sobie z kwestią wsparcia technicznego... czy też najgorszą. Nawet jeśli nie naprawiłby twojej pamięci podręcznej przeglądarki, przynajmniej byłby super zabawny w rozmowie z tobą podczas rozwiązywania problemów.

Odgrywanie ról przez klientów |Kancelaria

Dwight i Jim są najlepszymi wolnymi strzelcami biurowymi. Kiedy ich szef Michael Scott zachęca ich do odgrywania ról, bardzo szybko uświadamiamy sobie, jak bardzo wyrównany jest Dwight w obliczu trudnego klienta.

Czekając na zarząd |Spotkaj się z rodzicami

Lotniska mogą zaliczać się do najbardziej sfrustrowanych pod względem obsługi klienta, jeśli chodzi o wynajem samochodów. Greg Focker musi czekać na wejście na pokład, aż jego rząd zostanie wezwany, tylko że nie ma nikogo innego, kto czeka na wejście na pokład. To tylko przypomnienie dla nas wszystkich, że niektóre zasady obsługi klienta mają być łamane.

100% Gwarantowane | Fast Times w Ridgemont High

Klienci często korzystają z gwarancji na żelazo. Brad radzi sobie z tym jak prawdziwa gwiazda obsługi klienta, gdy spokojnie i chłodno próbuje porozumieć się z klientem, którego na wpół zjedzone śniadanie ma zostać zwrócone. W końcu grozi, że go pobije, ale żeby być uczciwym, facet jakby miał to nadejść.

Helen The Waitress | Tommy Boy

Scena ta słynie z krachu Tommy'ego (granego przez Chrisa Farleya) o zrujnowanym boisku sprzedażowym, który rozbija się na kawałki, ale uważamy, że prawdziwą gwiazdą jest Helen - kelnerka. Ona rozpoznaje klienta i postanawia uczynić swój dzień trochę lepiej poprzez ponowne rozpalenie grilla, aby dać mu skrzydła. Dobre przypomnienie dla każdego, kto pełni rolę usługową, że często jesteś osobą, która może zmienić zły dzień.

Leniwiec w DMV | Zootopia

Kolejki w DMV są znane z tego, że są super wydajne i szybko się poruszają. Tylko żartowałem. Ten film dla dzieci udaje się zabawić wszystkich rodziców oglądających, wykorzystując leniwce jako pracowników DMV. Po prostu spróbuj obejrzeć je w akcji, jak robią zdjęcie licencyjne. Ośmielamy się nie śmiać.

Szkolenie Telemarketerów |  hotel Marigold

Zimne dzwonienie nie jest dla wszystkich, ale na pewno jest to sztuka, aby przybić rolę wsparcia telefonicznego. Evelyn (w tej roli Dame Judi Dench) daje swoim indyjskim przyjaciołom klasę mistrzowską, jak zaangażować klienta na drugim końcu telefonu. Przybija go. Kupimy jedną z tych, które ta Dame sprzedaje.

Wsparcie techniczne | IT Crowd

Przed The Office był IT Crowd, brytyjski kultowy, ulubiony serial telewizyjny. Zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego tak długo może potrwać przejście do wsparcia technicznego? W tym klipie mamy w końcu odpowiedź na to długo zadawane pytanie.

 

Komentarze (0)

Zostaw komentarz